Останні новини

Розпочато осінню кампанію у рамках Держлісагенства «Створюємо ліси разом»

Сьогодні працівниками ДП «Болехівське ЛГ» разом з студентами прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму, гуртківцями гуртка «Юні квітникарі» та представниками місцевої влади Болехівської ТГ, було розпочато осінню кампанію у рамках Держлісагенства «Створюємо ліси разом». Акція проводилась на території Болехівського… (READ MORE)

Акція “Створюємо ліси разом”

Гуртківці гуртка «Юні квітникарі» міського БДЮТ долучаються та закликають всіх бажаючих взяти участь у виконанні програми Президента “Зелена країна”. Акція «Створюємо ліси разом» триватиме з 01 жовтня до 30 листопада. На сайті https://zelenakraina.gov.ua можна зареєструватися і долучитися до висадки лісу… (READ MORE)

Подяка ДП “Болехівське ЛГ” від ВК Болехівської м/р

Під час урочистостей з нагоди відзначення 650-річчя міста Болехова, директору ДП «Болехівське ЛГ» Федоровичу Р.Л. вручено подяку за сприяння та всебічну підтримку в розвитку та популяризації греко-римської боротьби

Вітаємо з днем народження нашого керівника Федоровича Романа Любомирова!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій… (READ MORE)