Останні новини

Українська делегація Держлісагентства в Австрії обговорила питання адаптації лісового господарства до змін клімату

Українська делегація під керівництвом заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря перебуває в Республіці Австрія для обміну досвідом та налагодження співпраці у галузі лісового господарства. Зокрема, відбулася зустріч та обговорення низки питань у Лісовому дослідницькому центрі щодо адаптації лісового… (READ MORE)

Екологічний комітет Парламенту підтримав низку лісових законопроектів

Днями на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народними депутатами підтримано низку законопроектів щодо фінансового забезпечення лісової галузі, ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів. Зокрема, народні депутати – члени… (READ MORE)

ОБЕРЕЖНО, ЗМІЇ!

Літо – сезон відпусток і відпочинку на природі, але цю пору року супроводжують деякі небезпечні ситуації, які можуть трапитися з будь-якою людиною на природі. До таких відноситься укус змії. Важливо знати, що необхідно робити, якщо вкусила змія, а також те,… (READ MORE)

УВАГА! 12.06.2018 року ЗАГАЛЬНІ АУКЦІОННІ ТОРГИ З НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ!

12 червня 2018 року будуть проведені загальні аукціонні торги з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кварталу 2018 року. За адресою:  м. Івано-Франківск, вул. Шевченка, 9 (Прикарпатська універсальна товарна біржа)                       … (READ MORE)