Останні новини

Івано-Франківське обласне управління у десятці найбільших платників податків серед управлінь Держлісагентства

Отримання продукції лісу – це не тільки процес заготівлі та реалізації деревини, а й тривалий процес вирощування лісу: збір насіння лісових культур, створення лісових культур, догляд, охорона та захист лісу від шкідників, пожеж, хвороб, незаконних рубок. У піклуванні про ліс… (READ MORE)

В Україні у 2018 році відтворено лісів на площі 43 тис. гектарів

Під час засідання колегії Держлісагентства, яке відбулося 24 січня, повідомили, що у минулому році облуправління лісового та мисливського господарства забезпечили виконання завдань з відтворення лісів на площі 43,7 тис. га або 109,5% до завдання*. Площа створених лісів в 1,1 рази… (READ MORE)

За 2018 рік в Україні підприємства галузі від усіх видів рубок заготовили 16,5 млн куб. метрів деревини

Під час колегії Державного агентства лісових ресурсів поінформували, що за 2018 рік підприємствами галузі від усіх видів рубок заготовлено 16,5 млн куб. метрів деревини. З них на рубках головного користування заготовлено 6,6 млн куб. м, що становить 92,6% від лісосічного… (READ MORE)

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги! Прийміть найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, великого щастя, миру та злагоди, достатку і благополуччя, натхнення та успіхів у всіх ваших започаткованих справах. Нехай гарний настрій, любов, та удача… (READ MORE)