Останні новини

На території Болехівського лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» відкрито нове рекреаційне місце «Біля дуба»

15 жовтня 2019 року на території Болехівського лісництва відбулося урочисте відкриття рекреаційного місця Біля дуба». Нове рекреаційне місце знаходиться у лісовому масиві Болехівського лісгоспу на межі Львівської та Івано-Франківської областей (Автошлях Н 10 Стрий-Мамалига). Місце для рекреації обрали невипадково. Тут у свій… (READ MORE)

УВАГА! 03.10.2019 року ЗАГАЛЬНІ АУКЦІОННІ ТОРГИ З НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ!

3 жовтня 2019 року будуть проведені загальні аукціонні торги з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кварталу 2019 року. За адресою:  м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 31.  Заявки на участь у торгах покупців приймаються за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 9, телефон-факс: +38(0342)50-56-56, Факс:… (READ MORE)

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Шановні працівники лісового господарства ! Дорогі колеги – лісівники, ветерани лісової галузі! З глибокою пошаною звертаюся до Вас, тих, хто свою силу, енергію, час і душу віддавав та віддає лісівничій справі, береже і примножує лісові багатства рідного краю. Саме Вам… (READ MORE)

ТИЖДЕНЬ ЛІСУ !!!

  З 9 по 15 вересня в Україні триває акція «Лісівничий тиждень», приурочена до професійного свята лісівників. Вона покликана привернути увагу до лісового господарства, важкої праці лісівників, до збереження й охорони лісів. ДП «Болехівське лісове господарство» здійснює низку заходів, щоб… (READ MORE)