Останні новини

Попереджувальна акція протесту профспілок пройшла в Києві

17 жовтня у Києві відбулась акція протесту профспілок з усієї України. У протесті взяли учать гірники, освітяни, медики, представники лісової галузі та інші. Акція протесту почалася від парку Шевченка. Учасники акції ходою пройшли до Кабінету міністрів, дорогою перекриваючи центральні вулиці… (READ MORE)

Осіння посадка лісу в ДП «Болехівський лісгосп»

   Осінь і посадка лісу     Останніми роками стало актуальним питання осінньої посадки  лісових культур. На ділянках, де в літній період завершили лісозаготівельні роботи, проводять очистку від порубкових залишків та підготовляють грунт. Більш сприятливі погодні умови, робоча сила та… (READ MORE)

Охорона державного лісового фонду

  Працівники державної лісової охорони Болехівського лісгоспу постійно проводять патрулювання лісових масивів від лісопорушень. Маючи автомобіль підвищеної прохідності, працівники лісової охорони оперативно реагують на факти лісопорушень та браконьєрства, а також  працюють на попередження незаконних рубок лісу, контролюють відпуск і перевезення… (READ MORE)

Прикарпатські лісівники взяли участь у IV з’їзді лісівників України

25 вересня у Києві відбувся IV з’їзд лісівників України. У роботі з’їзду взяли участь і начальник обласного управління Руслан Осташук, народний депутат України Анатолій Дирів, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та лісівники підвідомчих лісогосподарських підприємств обласного управління. Загалом на… (READ MORE)