Останні новини

Акція “За чисте довкілля”

23 квітня 2019 року працівники Поляницького лісництва та учні восьмого класу Тисівської ЗОШ провели прибирання на території ландшафтного парку та унікальної пам’ятки природи – Скелі Довбуша, яка розташована в урочищі Бубнище (Поляницьке лісництво). Лісничий Віктор Поціхович подякував всім присутнім за… (READ MORE)

В Івано-Франківському управлінні обговорили готовність лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду та виконання весняної лісокультурної кампанії

18 квітня в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада директорів лісогосподарських підприємств, яку провів начальник управління Руслан Осташук. Головний спеціаліст відділу лісового господарства Василь Ковалюк доповів про виконання на 18 квітня 2019 року лісогосподарськими підприємствами управління завдання… (READ MORE)

У Витвицькому лісництві створено плантацію новорічних ялинок

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» Болехівські лісівники у Витвицькому лісництві створили плантацію новорічних ялинок. На площі 0,3 гектара фахівці лісового господарства разом з представники компанії MY WOOD висадили 1 050 хвойних саджанців. Нагадаємо, що шлях новорічної ялинки до… (READ MORE)

Студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу долучилися до посадки лісу

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» лісівники Болехівського лісгоспу продовжують садити молоді ліси. Цього разу 8 квітня висаджувати молоді лісові культури фахівцям допомагали студенти коледжу. Помічник лісничого Болехівського лісництва Дмитро Павелик розповів та показав молоді, як садити молоді… (READ MORE)