Останні новини

Підприємство реалізує декоративний садивний матеріал

ДП “Болехівське лісове господарство” реалізує декоративний садивний матеріал. Звертатися за адресою: Івано-Франківська область, м. Болехів, вул. Є. Коновальця, 101 або за телефонами 0343734373, 0678787321 Наталія Михайлівна

На території Козаківського лісництва вшанували пам’ять Героїв УПА

Минулої неділі, поблизу с. Козаківка представники громадських організацій, духовенство, керівництво району вшанували  пам’ять полеглих борців за волю України – вояків УПА. УПА була створена 14 жовтня 1942 року за рішенням політичного проводу ОУН для захисту мирного населення України від знущань… (READ MORE)

УВАГА!!!

В’їзд у лісові масиви ДП “Болехівське лісове господарство” буде перекритий шлагбаумами, а їх відвідування відпочивальниками та місцевим населенням буде обмежене на період аномального підвищення температури. В зв’язку з настанням високого рівня пожежної небезпеки працівники лісової охорони проводитимуть постійне патрулювання. Згідно… (READ MORE)

Лісівники підсумували господарсько-фінансову діяльність за перше півріччя 2019 року

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника Віктора Сахнюка відбулася колегія. У ній взяли участь головні спеціалісти управління та керівники лісогосподарських підприємств, що координуються обласним управлінням. Найперше на колегії розглянули питання господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за… (READ MORE)