Останні новини

Проведення рубок формування та оздоровлення лісів

У ДП «Болехівське ЛГ» проводитися рубки формування та оздоровлення лісів, а саме рубок догляду (освітлення, прочищення). Ці рубки надзвичайно важливі тому, що проводяться для формування стиглого насадження у майбутньому. Хоч з економічної точки зору для підприємства вони не рентабельні, проте… (READ MORE)

Покращення благоустрою території Поляницького регіонального ландшафтного парку

На даний час проводиться покращення благоустрою території Поляницького регіонального ландшафтного парку, а саме: оновлення інформаційних стендів, лісової мебелі, поточного ремонту дороги, облаштування місця для сміття та його вивезення. Планується облагородження території навколо каплиці у пам’ятці природи «Скелі Довбуша» (посадки декоративних… (READ MORE)

Теоретичне навчання з проведення лісогосподарського заходу – рубок переформування

Сьогодні у ДП «Болехівське ЛГ» відбувалося теоретичне навчання з проведення лісогосподарського заходу – рубок переформування. Навчання проводив кандидат сільськогосподарських наук, доцент, старший науковий співробітник НЛТУ – Чернявський М.В., для працівників лісового господарства ДП «Болехівське ЛГ». Також протягом трьох днів будуть… (READ MORE)

Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму запрошує на навчання

Лісове господарство – галузь економіки, завданнями якої є забезпечення потреб держави в деревині та інших продуктах лісу, збереження і раціональне використання всього різноманіття ресурсів лісового фонду,  водоохоронних, захисних, санітарно-гігієнічних, рекреаційних та інших функцій лісу.   Підготовка фахівця з даної спеціальності… (READ MORE)