Працівники Болехівського лісгоспу прийняли участь у змаганнях з міні-футболу серед колективів лісового господарства

Змагання будуть проводитись за змішаною системою протягом листопада-грудня 2017 року. Спочатку команди змагатимуться у зональних групових турнірах, а потім у фінальному турнірі розіграють звання чемпіона та призерів обласних змагань. Групові змагання пройдуть у містах: Долині, Рогатині, Коломиї, Рожневі та Івано-Франківську. У групах команди зіграють між собою  по коловій системі.

Команди, які займуть 1,2 місця у групах (всього 8 команд), виходять до 1/4 фіналу.

Команди, які займуть 1,2 місця у 1/4 фіналу (всього 4 команди), виходять до 1/2 фіналу.

Дві команди-переможці 1/2 фінальних зустрічей змагатимуться у фінальних змаганнях за 1,2 місця, а команди, які займуть другі місця, зустрінуться між собою за 3,4 місця.

Мета та завдання обласних змагань з міні-футболу серед колективів лісового господарства:

– виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт», заходів регіональної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, запланованих заходів обласної організації профспілки працівників лісового господарства спільно з Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області.

–  виконання умов колективних договорів.

–  покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, членів їх сімей, ведення здорового способу життя.

Сьогодні 24.11.2017 року відбувся турнір з міні-футболу між командами  «Болехівського, Вигодського, Осмолодського та Брошнівського лісгоспів». Кожний матч тривав два тайми по 12 хвилин та перервою 5 хвилин між таймами. За результатами турніру:  І місце – зайняла команда Вигодського лісгоспу, ІІ місце – зайняла команда  Осмолодського лісгоспу, ІІІ  місце – зайняла команда  Болехівського лісгоспу та IV місце – зайняла команда Брошнівського лісгоспу. Турнір пройшов у цікавій, емоційній, безкомпромісній боротьбі і був  підтриманий уболівальниками.