В Івано-Франківському управлінні відбувся семінар з працівниками кадрових служб лісгоспів

26 липня в Івано-Франківську відбувся семінар з працівниками кадрових служб лісових господарств, що координуються Івано-Франківським ОУЛМГ. У ньому взяли участь начальник управління Руслан Осташук, завідувач сектору з питань одержання законодавства застрахованих осіб Управління Держпраці Мар’яна Абібуллаєва, заступник військового комісара Івано-Франківська Іван Козаков, заступник начальника обласного управління Івано-Франківським ОУЛМГ Роман Варварук, начальник відділу економіки, фінансів Наталія Мельничук, головний спеціаліст з охорони праці Ігор Хомишин.

Семінар проводився з метою підвищення кваліфікації працівників кадрових служб підвідомчих лісогосподарських підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Головний спеціаліст з управління сектору юридичного забезпечення та управління персоналом Івано-Франківського ОУЛМГ Мирослава Дзундза доповіла про стан роботи з кадрового забезпечення лісогосподарських підприємств у 2018 році, нагадала про порядок та спосіб подання електронних декларацій, контроль за їх поданням та відповідальність.

Дотримання умов Галузевої угоди та колективного договору на підприємстві обговорила з учасниками начальник відділу економіки, фінансів та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Наталія Мельничук.

Про питання трудового законодавства, відповідальність за порушення законодавства про працю (оформлення наказів про призначення працівників, подання відпусток) працівникам кадрових служб нагадала Марія Абібуллаєва.

Із заступником військового комісаріату працівники кадрових служб обговорили порядок організації, ведення військового обліку працівників і військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних громадян у період мобілізації та воєнний час.

Головний спеціаліст з охорони праці управління Ігор Хомишин зупинився на питаннях дотримання вимог законодавства, а саме: порядку проведення процедури прийому на роботу працівників та проведення з ними інструктажів, стажування, навчання, підвищення кваліфікації та перевірки знань. Наголосив на перевірці наявності дозвільно-кваліфікаційних документів робітників, зайнятих на лісозаготівельних роботах та навантажувально-розвантажувальних механізмах, перегляді посадових інструкцій працівників, проведенні медоглядів. Проінформував присутніх про допущені нещасні випадки на лісогосподарських підприємствах Франківщини та про перевірку підприємств області з питань дотримання вимог охорони праці та трудового законодавства робочими групами ДАЛРУ.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківського ОУЛМГ

Leave a Comment