Працівники Болехівського лісгоспу прийняли участь у змаганнях з волейболу серед колективів лісового господарства

Змагання з волейболу серед колективів лісового господарства проводяться з метою:

– виконання Закону  України  «Про  фізичну  культуру  і  спорт»,  заходів регіональної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, заходів обласної організації профспілки працівників лісового  господарства  спільно  з  обласним  управлінням  лісового  та мисливського господарства.

– виконання умов колективних договорів.

– покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, членів їх сімей, ведення здорового способу життя.

Змагання проводяться згідно “Правил гри у волейбол” за змішаною системою. У групах команди зіграли між собою по коловій системі.  Продовжують змагання команди,  які  зайняли 1,2 місця в групах (всього 10 команд).  Для цього формуються дві групи по 5 команд шляхом «сліпого» жеребкування. Переможці  визначаються за результатами ігор до 2-х перемог за найбільшою кількістю набраних очок. За перемогу – 2 очка, програш – 0 очок. При рівній кількості очок – за коефіцієнтом перемог.  Команди, які зайняли 1,2 місця у своїх групах (всього 4 команди) виходять до півфіналу.

Півфінал проводиться за схемою:

команда, яка зайняла 1-ше місце у 1-й групі зустрічається із командою, яка зайняла 2-ге місце у другій групі. Команда, яка зайняла 2-ге місце у 1-й групі зустрічається із командою, яка зайняла 1-ше місце у другій групі.

Переможці 1/2 фіналу визначаються за результатами ігор до 2-х перемог.

2 команди-переможці 1/2 фінальних зустрічей змагаються у фінальних змаганнях  за 1-2 місця,  а команди, які зайняли другі місця, зустрічаються між собою за 3-4 місця.

Сьогодні 07.08.2018 року у місті Долина відбувся турнір з волейболу між командами  «Болехівського, Вигодського, Осмолодського та Брошнівського лісгоспів». За результатами змагань:  І місце – зайняла команда Брошнівського лісгоспу, ІІ місце – зайняла команда  Осмолодського лісгоспу, ІІІ  місце – зайняла команда Вигодського лісгоспу  та IV місце – зайняла команда Болехівського лісгоспу. Турнір пройшов у цікавій, емоційній, безкомпромісній боротьбі і був  підтриманий уболівальниками.