Івано-Франківське обласне управління у десятці найбільших платників податків серед управлінь Держлісагентства

Отримання продукції лісу – це не тільки процес заготівлі та реалізації деревини, а й тривалий процес вирощування лісу: збір насіння лісових культур, створення лісових культур, догляд, охорона та захист лісу від шкідників, пожеж, хвороб, незаконних рубок. У піклуванні про ліс задіяно тисячі працівників лісової галузі. Так, на лісогосподарських підприємствах Івано-Франківського управління  працює майже 3 тисячі осіб. Лісгоспи Івано-Франківського ОУЛМГ є одними з бюджетоутворюючих на Прикарпатті.

«За оперативними даними у 2018 році лісогосподарські підприємства управління сплатили до державного бюджету понад 172 млн гривень, у місцевий бюджет – понад 86 млн грн, а це податок з доходів фізичних осіб, рентна плата та інші платежі, а також єдиного соціального внеску – майже 69 млн грн. Загалом Івано-Франківське обласне управління входить у десятку найбільших платників податків серед управлінь Держлісагентства», – зазначила Наталія Мельничук, начальник відділу економіки, фінансів Івано-Франківського ОУЛМГ.

За оперативними даними найбільшими платниками податків серед лісгоспів Івано-Франківського управління у 2018 році є        

  • ДП «Вигодське лісове господарство», яке сплатило до державного бюджету 40, 824 млн грн, а до місцевого – 17, 690 млн грн;
  • ДП «Осмолодське лісове господарство» до державного бюджету  – 20,836 млн грн, до місцевого – 11, 898 млн грн;  
  • ДП «Надвірнянське лісове господарство» до державного бюджету  – 16,613 млн грн, до місцевого – 8,579 млн грн;
  • ДП «Болехівське лісове господарство» до державного бюджету  – 13, 434 млн грн, до місцевого – 6, 792 млн грн.Усі лісогосподарські підприємства області сплачують рентну плату за спеціальне використання лісових ресурсів. За 2018 рік вона склала понад 56 млн гривень, у тому числі до державного бюджету сплачено 32 млн грн, до місцевого – 24 млн грн.

    Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Leave a Comment