На території Болехівського лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» відкрито нове рекреаційне місце «Біля дуба»

15 жовтня 2019 року на території Болехівського лісництва відбулося урочисте відкриття рекреаційного місця Біля дуба». Нове рекреаційне місце знаходиться у лісовому масиві Болехівського лісгоспу на межі Львівської та Івано-Франківської областей (Автошлях Н 10 Стрий-Мамалига). Місце для рекреації обрали невипадково. Тут у свій час, мандруючи Галичиною, на відпочинок зупинявся Франц Йосиф І. Неподалік навіть росте віковий дуб імені цісаря.

Урочисте відкриття лісівники розпочали під звуки ансамблю «Мисливські сурми» Прикарпатського лісогосподарського коледжу. Червону стрічку перерізали у присутності заступника голови обласної державної адміністрації Василя Івасика, начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Віктора Сахнюка, міського голови Болехова Богдана Мельника, директора Прикарпатського лісогосподарського коледжу Юрія Черневого, директора Болехівського лісгоспу Ігора Лазорка та колективу Болехівського лісового господарства.

Василь Івасик подякував лісівникам за пророблену роботу й зауважив, що відкриття такої відпочинкової зони на автошляху національного значення є надзвичайно важливим. «Адже перше, що побачить мандрівник, ступивши на нашу землю, це буде місце відпочинку «Біля дуба». Саме воно створюватиме у туриста перше враження про Прикарпаття. Сподіваюсь, що ця відпочинкова оаза нікого не залишить байдужою, про це свідчить навіть історія».

Начальник обласного управління Віктор Сахнюк, зауважив, що незважаючи на проблеми у галузі, лісівники області демонструють стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Підтвердженням цього є відкриття другої рекреаційної зони протягом двох місяців. «Враховуючи указ Президента про регіональний розвиток Карпат, лісівники вдало розвивають туристично-рекреаційний напрямок області. Наші місця відпочинку стають візитівкою Івано-Франківщини, сприяють позитивному іміджу регіону. Ми все частіше чуємо слова вдячності від людей і це не може не тішити. Тому нашим пріоритетом й надалі залишається активний розвиток туристичного потенціалу Прикарпаття», – наголосив керівник обласного управління.

На завершення директор лісгоспу Ігор Лазорко подякував лісівничому колективу підприємства.  “Дякую усім своїм працівникам, які не просто працювали тут декілька тижнів, а й вкладали у свою працю душу. Без вас не було б цієї краси. Сподіваюся, що гості Прикарпаття з приємністю і добрим словом згадуватимуть відпочинок «Біля дуба». ”  – підсумував керівник лісового підприємства.

 Рекреаційне місце «Біля дуба» розраховане на 80 осіб. До послуг мандрівників затишні альтанки, мангали та безпечний дитячий майданчик.

 

Leave a Comment